Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Kalendarz
Dziś jest Poniedziałek 17 czerwca 2019 roku Alberta, Laury Odwiedziło nas: 8282986 internautów
word słupsk
word słupsk word słupsk word słupsk
Menu przy wyszukiwarce
Wyszukiwarka
word słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupskword słupsk
Sonda
Odpowiedz nam na pytanie,
jakie czynniki najbardziej wpływają na Pani / Pana poczucie bezpieczeństwa w ruchu dorogowym?
Oznakowanie poziome i pionowe dróg
zachowanie innych uczestników ruchu drogowego
zmiany organizacji ruchu
częste i wnikliwe kontrole drogowe
budowa nowych dr.óg ( obwodnice, ringi, autostrady)
natężenie ruchu
Kursy, szkolenia

Kurs "Minus 6 pkt" 
Najbliższy 25 czerwca 2019 r.


zobacz więcej

Najbliższy termin kursu reedukacyjnego: 28 - 29.06.2019 r.


zobacz więcej

Kierowanie ruchem drogowym: 11.06.2019 r.


zobacz więcej

ZAPISY NA EGZAMIN ON-LINE

Uprzejmie informujemy o wprowadzeniu w WORD Słupsk możliwości rezerwacji terminu egzaminu przez internet za pośrednictwem serwisu info-car.pl.


Aby skorzystać z rezerwacji on-line najpierw należy utworzyć swoje konto w serwisie https://info-car.pl – tą czynność wykonujemy tylko raz.

 

Następne kroki:

  • zalogowanie się w serwisie

  • wybranie kategorii i terminu egzaminu

  • dokonanie płatności za egzamin

 

Płatność za egzamin:

Rejestracja na egzamin możliwa jest jedynie pod warunkiem wniesienia stosownej opłaty. Osoba może skorzystać z salda w WORD Słupsk, jeśli takie saldo posiada lub dokonać płatności poprzez serwis info-car.pl - w takim przypadku przy płatności operator systemu dolicza opłatę manipulacyjną w wysokości 2 zł .

 

Po dokonaniu rezerwacji należy oczekiwać na potwierdzenie zapisu na egzamin, które zostanie udostępnione w serwisie info-car.

Po otrzymaniu zaświadczenia osoba zobowiązana jest sprawdzić dane zawarte na zaświadczeniu – dane osobowe oraz wyznaczony termin egzaminu. W przypadku, gdy osoba nie zgłosi do Biura Obsługi Egzaminów jakichkolwiek niezgodności na zaświadczeniu żadne roszczenia wobec WORD nie będą rozpatrywane.

 

Rezygnacji z ustalonego terminu egzaminu można dokonać nie później niż na dwa dni przed terminem egzaminu wyłącznie w formie pisemnej: osobiście, poprzez pełnomocnika, faxem, pocztą, e-mailem zgodnie z § 11.4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa w sprawie egzaminowania ( Dz.U. 2016 poz. 232 z późn. zm.)

 

Szczegółowa instrukcja dostępna jest na stronie

http://info-car.pl/infocar/artykuly/rezerwacja-egzaminu-online-krok-po-kroku.html